• Facebook

©2020 by changes.pl Ewa Popowska

Ewa Popowska

Założycielka Changes

Absolwentka Szkoły Visual Merchandisingu w Krakowskich Szkołach Artystycznych, magister Filmoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Spędziła rok na stypendium we Włoszech na Università degli studi di Bari. 

Posiada tytuł Projektanta wnętrz ze specjalizacją z aranżacji przestrzeni sklepowych. Współpracuje z zagranicznymi agencjami VM realizując szkolenia z visual merchandisingu w Europie i w Polsce. 

Z pasji do wzornictwa i aranżacji przestrzeni powstało Changes - agencja visual merchandisingowa dedykowana małym i średnim przedsiębiorstwom, które chcą utrzymywać najwyższe standardy ekspozycji. 

fot. Nat Patate

Shop Evolutions to koncepcja długofalowych zmian w przestrzeni sklepowej wprowadzanych przy pomocy najlepszych technik visual merchandisingu, psychologii sprzedaży i metodologii SCRUM. Ewolucje, nie rewolucje. Nie wierzymy w szybkie i jednocześnie trwałe zmiany na dobre. 

Najlepszym narzędziem służącym do osiągnięcia świetnych efektów jest wiedza. Dlatego kluczowym elementem zmian jest edukacja i szkolenia dla menadżerów i personeli sklepów.

Dowiedz się więcej o Ewolucjach VM.

Najlepszym narzędziem służącym do osiągnięcia lepszych efektów jest wiedza.

fot. Piotr Czyż