Ewa Popowska

Założycielka Changes

Jestem absolwentką Szkoły Visual Merchandisingu w Krakowskich Szkołach Artystycznych i magistrem Filmoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Spędziłam rok na stypendium we Włoszech na Università degli studi di Bari. 

Posiadam tytuł Projektanta wnętrz ze specjalizacją z aranżacji przestrzeni sklepowych. Współpracuję z zagranicznymi agencjami VM realizując szkolenia z visual merchandisingu w Europie i w Polsce. 

Z mojej pasji do wzornictwa i aranżacji przestrzeni powstało Changes - agencja visual merchandisingowa dedykowana małym przedsiębiorstwom, które chcą utrzymywać najwyższe standardy ekspozycji. 

fot. Nat Patate

Shop Evolutions to koncepcja długofalowych zmian w przestrzeni sklepowej wprowadzanych przy pomocy najlepszych technik visual merchandisingu, psychologii sprzedaży i metodologii SCRUM. Ewolucje, nie rewolucje. Nie wierzę w szybkie i jednocześnie trwałe zmiany na dobre. 

Najlepszym narzędziem służącym do osiągnięcia świetnych efektów sprzedaży jest wiedza. Dlatego kluczowym elementem zmian jest edukacja i szkolenia dla menadżerów i personeli sklepów.

Dowiedz się więcej o Metamorfozach VM.

Najlepszym narzędziem służącym do osiągnięcia lepszych wyników sprzedaży jest wiedza.

fot. Piotr Czyż

  • Facebook

©2020 by changes.pl Ewa Popowska

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now