Portfolio

Cloudmine

butik na Saskiej Kępie

Multibrand o powierzchni 70 metrów kwadratowych z najlepszą selekcją ubrań i dodatków od Polskich Projektantów. Regularne zmiany VM pozwalały na podtrzymywanie zainteresowania stałych klientek asortymentem sklepu, a kompozycje setowe pokazywały możliwości łączenia ze sobą produktów od różnych marek.

fot. Piotr Czyż

Salony motocyklowe

Seria szkoleń i optymalizacji VM

W ciągu trzech lat przeprowadziłam kilkadziesiąt szkoleń z visual merchandisingu dla personeli sklepów sieci motocyklowej w Wielkiej Brytanii, Irlandii Południowej, Finlandii, Estonii, na Litwie, w Łotwie, w Polsce, na Słowacji i w Czechach. Całodzienne spotkania polegały na zapoznaniu pracowników z podstawami visual merchandisingu i wspólnym wdrożeniu zmian w ekspozycji.

 

W trakcie szkolenia najczęściej zmienialiśmy layout sklepu, ustawienie oświetlenia i wprowadzaliśmy balans w sposób prezentacji przedmiotów.

HUSQVARNA Ryga

Sieć sklepów z męską odzieżą Premium

Regularne zmiany VM

Przez rok wprowadzałam zmiany VM w polskich lokalizacjach zagranicznej marki z garniturami. Cykliczne zmiany w ekspozycji i na witrynach sklepowych połączone były ze szkoleniami dla personelu z visual merchandisingu i aranżacji, dzięki którymi pracownicy skuteczniej wdrażali zmiany VM również samodzielnie.

Salon meblowy Śląsk

Szkolenie personelu i metamorfoza sklepu

Szkolenie personelu połączone z metamorfozą sklepu to okazja do wdrożenia najlepszych praktyk VM do sklepu prowadzonego przez rodzinną firmę. Wykład wprowadzający w podstawy ekspozycji poprzedził rearanżację poszczególnych segmentów sklepu oraz okna wystawowego salonu meblowego.

visual merchandising polska visual merchandising w salonach meblowych visual merchandising w sklepie odzieżowym visual merchandising w salonie motocyklowym witryny sklepowe projektowanie sklepów visual merchandising szkolenia okno wystawowe

VM Changes_Śląsk

  • Facebook

©2020 by changes.pl Ewa Popowska

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now